MENU NAWIGACYJNE

KAMEL BIURO NIERUCHOMOŚCI Racibórz

nowe oferty

Witamy Państwa na stronie internetowej Biura Kamel Nieruchomości Oddział w Raciborzu.

Oferujemy kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w zakresie: kupna i sprzedaży: lokali mieszkalnych, lokali użytkowych, działek gruntu, oraz domów; a także najmu i wynajmu nieruchomości mieszkalnych i użytkowych.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo. Przeprowadzamy naszych klientów w sposób bezpieczny poprzez szereg zawiłości formalno- prawnych związanych ze sprzedażą, wynajmem, uzyskaniem kredytu na zakup, aż do sfinalizowania transakcji i pomocy w przekazaniu nieruchomości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nawiązaliśmy współpracę z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, notariuszami, prawnikami, rzeczoznawcami, architektami, geodetami oraz innymi podmiotami związanymi pośrednio lub bezpośrednio z obsługą rynku nieruchomości.

Zgodnie z ustawowym wymogiem nasza Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonywanymi czynnościami zawodowymi. Atutem naszej działalności jest elastyczność oraz profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Celem naszej firmy jest zadowolony klient, który do nas powróci lub poleci nas swoim znajomym.

Wierząc że spełnimy Państwa oczekiwania, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.