MENU NAWIGACYJNE

KAMEL BIURO NIERUCHOMOŚCI Racibórz

nowe oferty

ul. Londzina 11/1a

Witamy Państwa na stronie internetowej Biura Kamel Nieruchomości Oddział w Raciborzu.
Nasz oddział zlokalizowany jest przy ul. Londzina 11/1a (koło kina Bałtyk).

Oferujemy kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w zakresie: kupna i sprzedaży: lokali mieszkalnych, lokali użytkowych, działek gruntu, oraz domów; a także najmu i wynajmu nieruchomości mieszkalnych i użytkowych.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo. Przeprowadzamy naszych klientów w sposób bezpieczny poprzez szereg zawiłości formalno- prawnych związanych ze sprzedażą, wynajmem, uzyskaniem kredytu na zakup, aż do sfinalizowania transakcji i pomocy w przekazaniu nieruchomości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nawiązaliśmy współpracę z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, notariuszami, prawnikami, rzeczoznawcami, architektami, geodetami oraz innymi podmiotami związanymi pośrednio lub bezpośrednio z obsługą rynku nieruchomości.

Nasze biuro zatrudnia specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obrotu nieruchomościami. Zgodnie z ustawowym wymogiem nasza Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonywanymi czynnościami zawodowymi oraz licencje zawodową nr 6356.

Atutem naszej działalności jest elastyczność oraz profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Celem naszej firmy jest zadowolony klient, który do nas powróci lub poleci nas swoim znajomym.

Właścicielom nieruchomości chcącym zgłosić ofertę sprzedaży lub wynajmu, proponujemy skorzystać z zakładki KONTAKT, gdzie w każdej chwili można złożyć ofertę. Nasi agenci skontaktują się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.

Osoby z terenu Opola i Kędzierzyna-Koźla zapraszamy serdecznie do naszych pozostałych Oddziałów:
Opole, ul. Reymonta 14 lokal 2
Kędzierzyn-Koźle, Al. Jana Pawła II 4 lokal 126

Wierząc że spełnimy Państwa oczekiwania, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.