Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszej firmy oferującej pośrednictwo finansowe. Nasi doradcy kredytowi podpowiedzą Państwu jaki rodzaj kredytu, pożyczki będzie dla Was najkorzystniejszy, przedstawią Państwu propozycje ciekawych rozwiązań. Z naszą pomocą nie zagubicie się w gąszczu ofert i formalności, a załatwianie kredytu, pożyczki stanie się przyjemnością. Analizując indywidualną sytuację finansową i potrzeby każdego klienta, dobierzemy najlepszą dla Państwa ofertę z szerokiej gamy banków, funkcjonujących na rynku, a dostępnych w naszej placówce.
Znajdziemy dla Was najlepszy kredyt, pomożemy skompletować dokumentację oraz będziemy reprezentować Was w kontaktach z pracownikami banku.
Od naszych Klientów z tytułu świadczonej usługi pośrednictwa kredytowego nie pobieramy żadnych należności.
Kredyt hipoteczny - to kredyt przeznaczony na sfinansowanie inwestycji w nieruchomości, zabezpieczony hipoteką na nieruchomości stanowiącej własności kredytobiorcy.
Cechą wyróżniającą tę formę kredytu jest wpis rejestrujący w księdze wieczystej obciążenie nieruchomości, umożliwiający kredytodawcy zaspokojenie swych roszczeń w razie odmowy spłaty kredytu przez dłużnika w drodze sprzedaży nieruchomości nawet wówczas, gdy nieruchomość zmieni właściciela.
Kredyt hipoteczny przeznaczony jest przede wszystkim na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych w drodze zakupu lub remontu lokalu mieszkalnego, adaptacji lokali użytkowych na cele mieszkaniowe, dopłaty związanej ze zmianą domu lub lokalu mieszkalnego, a także uzupełnienie wkładu budowlanego w spółdzielni mieszkaniowej lub firmie deweloperskiej.
Kredyt samochodowy - kredyt celowy, przeznaczony na sfinansowanie zakupu samochodu. Cechą charakterystyczną kredytów samochodowych jest ich zabezpieczenie, a mianowicie kredytowany przedmiot – banki stosują kilka rodzajów zabezpieczeń: zastaw rejestrowy, przewłaszczenie na zabezpieczenie lub depozyt karty pojazdu. Obowiązkowa też będzie, jako dodatkowa forma zabezpieczenia, cesja praw z polisy AC.
Dzięki zabezpieczeniu na pojeździe kredyty samochodowe są niżej oprocentowane niż produkty kredytowe przeznaczone na dowolny cel (kredyty gotówkowe, limity w koncie osobistym, karty kredytowe). W ten sposób banki zmniejszają bowiem ryzyko udzielenia kredytu. Trzeba jednak pamiętać, że nie musi to być regułą.
Kredyt samochodowy można wziąć na zakup nowego i używanego pojazd. Z reguły nie ma też znaczenia, gdzie kupujemy samochód: w salonie, komisie, na giełdzie samochodowej czy od osoby prywatnej.
Kredyt otwarty (limit kredytowy) - to limit w rachunku bankowym, do jakiego kredytobiorca może się zadłużyć w okresie określonym umową. Kredytobiorca korzysta z tego limitu w miarę potrzeb. Bank udostępnia linię kredytową w rachunku bieżącym klienta lub na oddzielnym koncie bankowym.
Kredyt konsolidacyjny - Kredyt konsolidacyjny to produkt bankowy, który umożliwia kredytobiorcy zamianę wszystkich swoich dotychczasowych zobowiązań na jeden kredyt ze zdecydowanie niższą ratą. Kredyt konsolidacyjny to doskonała możliwość na zmniejszenie wartości miesięcznych kosztów związanych z koniecznością płacenia rat powstałych z rozmaitych zobowiązań.
Kredyt gotówkowy – to kredyt zaciągany na dowolny cel, minimum formalności, szybka decyzja.
Pożyczka hipoteczna jest pożyczką pod zastaw nieruchomości, do której pożyczkobiorca ma prawo własności. Jeśli dłużnik zaniedbuje spłaty pożyczki, zastaw może być mu odebrany. Pożyczka ta jest prawie tak tania jak kredyt hipoteczny. Biorąc pożyczkę hipoteczną otrzymujemy pieniądze na dowolny cel. Banki w swojej ofercie posiadają pożyczki tego rodzaju o korzystnym oprocentowaniu i długim okresie spłaty.
Kredyt inwestycyjny - Służy on finansowaniu nakładów gospodarczych na stworzenie nowych lub powiększenie istniejących środków trwałych.
Kredyty te mogą finansować inwestycje:
- materialne, np. zakup sprzętu, aparatury, maszyn, nieruchomości, środków transportu;
- niematerialne, np. zakup papierów wartościowych, patentów, know - how, finansowanie działalności naukowo – badawczej;
- finansowe, np. zakup udziałów lub akcji w spółce.
Warunkiem uzyskania tego rodzaju kredytu jest udokumentowanie efektywności ekonomicznej, słuszności inwestycji, przewidywanych zysków, amortyzacji gwarancji bankowych oraz dobrze przygotowanych kosztorysów, planów i innych kalkulacji.
Factoring - jest jedną z form finansowania działalności przedsiębiorstwa. Polega on na wykupie przez wyspecjalizowaną firmę (faktora) od przedsiębiorstwa (faktoranta) wierzytelności z tytułu sprzedaży towarów lub usług do przedsiębiorstw. Dzięki usłudze faktoringu przedsiębiorstwo uzyskuje środki finansowe wcześniej niż wynosi termin zapadalności wierzytelności handlowych. W rezultacie faktorant nie musi czekać na spłatę wierzytelności od dłużnika, zabezpieczając się jednocześnie przed ewentualnym opóźnieniem w spłacie.
Leasing - alternatywny w stosunku do kredytu bankowego sposób finansowania inwestycji. Transakcja ta polega na oddaniu przez jedną stronę (leasingodawcę) drugiej (leasingobiorcy) rzeczy do odpłatnego użytkowania. Umowa leasingu daje leasingobiorcy możliwość korzystania z rzeczy bez konieczności kupowania jej za środki finansowe własne lub pochodzące z kredytu. Właścicielem sprzętu w trakcie trwania umowy jest firma leasingowa, natomiast leasingobiorca po zapłaceniu ostatniej raty ma zagwarantowaną możliwość nabycia sprzętu, który stanie się wówczas jego własnością.
Podstawowe korzyści, jakich możecie Państwo oczekiwać, decydując się na skorzystanie z naszej oferty w zakresie pośrednictwa kredytowego:
Profesjonalna, kompleksowa obsługa, załatwianie wszelkich formalności w imieniu klienta, doradztwo i dobór najlepszej oferty kredytowej w zależności od potrzeb klienta, mobilność.