MENU NAWIGACYJNE

mieszkania  -  sprzedaż

agent prowadzący

Opole - Atlantis Prestiż Park
oferta nr:2978
lokalizacja:

Opole - Atlantis Prestiż Park

metraż:46.51 m2
cena:554 000 PLN
11 911 PLN/m2

opis nieruchomości

księga wieczysta:jest
stan prawny:własność
liczba pokoi:2
liczba pięter:5
piętro:1
standard:developerski
stan:do wykończenia
czas przekazania:od zaraz
wysokość czynszu:600 PLN

Budynek oddany do użytkowania w 2025 roku!

Kupujący nie płaci podatku PCC!

Do sprzedania mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym,  sypialni,  łazienki oraz balkonu; do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne)

Mieszkanie w standardzie deweloperskim. Ściany i sufity pokryte tynkiem gipsowym, maszynowym. Na podłodze wylewka betonowa do indywidualnego wykończenia. Instalacja elektryczna wyposażona w gniazdka i włączniki, we wszystkich pomieszczeniach. Grzejniki z termostatami. Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C, domofon. Okna PCV z roletami zewnętrznymi sterowanymi elektrycznie. Balkon o powierzchni 10,03 m2 wykafelkowany, z balustradą szklaną.

Ogrzewanie oraz ciepła woda miejskie. Możliwość podłączenia telewizji kablowej, internetu oraz telefonu stacjonarnego od wszystkich wiodących dostawców.

Istnieje możliwość zakupu komórki piwnicznej i/lub miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Budynek wykonany jest z energooszczędnych bloczków docieplonych styropianem, co zapewni mieszkańcom duże oszczędności w ogrzewaniu. Dach płaski docieplony styropianem. W każdym z budynków znajduje się cicha winda elektryczna, zatrzymująca się na każdej kondygnacji, również w piwnicy- garażu podziemnym. Dla podniesienia komfortu mieszkańców centralne ogrzewanie jak i ciepła woda pochodzi z sieci miejskiej. Poza ogrzewaniem oraz wodą w mieszkaniach rozprowadzone są również instalacje elektryczna, telewizyjna, telefoniczna, internetowa, domofonowa. Części wspólne budynku (garaże, klatka schodowa, korytarze) są w pełni wykończone- ściany i sufity malowane, na posadzkach płytki ceramiczne, balustrady stalowe, malowane proszkowo. Otoczenie jest zagospodarowane małą architekturą, zielenią, a drogi utwardzone i wyłożone kostką brukową, cały teren ogrodzony. Do wyłącznej dyspozycji właścicieli mieszkań będzie park przy osiedlu.

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup wszystkich nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

galeria

Opole - Atlantis Prestiż Park Opole - Atlantis Prestiż Park Opole - Atlantis Prestiż Park

Dane o ofercie według informacji zgłaszającego mogą odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Oferta może podlegać zmianie i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych K.C.

« powrót

Marcin Lipień
pod nadzorem licencji: 13684

tel.: 792 101 178
e-mail: biuro@kamel.nieruchomosci.pl

ZADAJ PYTANIE

treść:
imie i nazwisko
telefon
e-mail
token
wpisz kod z obrazka

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

loading wysyłanie

WYDRUKUJ OFERTĘ