MENU NAWIGACYJNE

działki  -  sprzedaż

agent prowadzący

Opole - Wrzoski wyłączność
oferta nr:2674
lokalizacja:

Opole - Wrzoski

metraż:23.17 ar
cena:600 000 PLN
25 896 PLN/ar

opis nieruchomości

księga wieczysta:jest
stan prawny:własność
czas przekazania:od zaraz

        Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużej działki położonej przy głównej ulicy Wrocławskiej w zachodniej dzielnicy Opola - Wrzoskach.
        Może ona być wykorzystana w celach  mieszkaniowych albo do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej (w najbliższym sąsiedztwie zlokalizowane są 2 firmy - usługowa i handlowa). Dla dzielnicy Wrzoski brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Na załączonym planie przedmiotowa działka (nr 739/15) zabudowana jest trzema budynkami. Dwa z nich o nr 510 i 426 już nie istnieją - zostały wyburzone, co niebawem zostanie odnotowane w Systemie Informacji Przestrzennej miasta Opola.
     Działka ma powierzchnię 23,17 ara. Znajduje się na niej budynek mieszkalno-gospodarczy, jednokondygnacyjny z dachem dwuspadowym krytym dachówką. Powierzchnia jego zabudowy to ok. 22 x 7m, ustawiony jest  do ulicy ścianą szczytową z elementami dekoracyjnymi jak gzyms, nisza, ozdobne kratki wentylacyjne. Budynek ten pochodzi z przełomu XIX i XX i jest wpisany na listę gminnej ewidencji zabytków i jako taki nie uzyskał pozwolenia na rozbiórkę w styczniu 2021 ze względu na swój stan techniczny. Potencjalny nabywca może przeprowadzić remont kapitalny budynku z przekształceniem wnętrz, ale z jednoczesnym zachowaniem kształtu jego bryły, dachu i elementów ozdobnych na elewacji.   

Media w drodze (ul. Wrocławska).

Do zakupu jest rownież dzialka nr 740/15, stanowiąca "dalszy ciąg" przedmiotowej działki 739/15 i położona na jej tyłach aż do ulicy Brylantowej. Działka nr 740/15 jest niezabudowana, ma powierzchnię 29,80 ara. Cena 22000zl/ar. Media są w drodze (ul.Brylantowa).

 Łączna powierzchnia obu działek to 53 ary.

galeria

Opole - Wrzoski Opole - Wrzoski Opole - Wrzoski

Dane o ofercie według informacji zgłaszającego mogą odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Oferta może podlegać zmianie i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych K.C.

« powrót

Ewa Bierda
pod nadzorem licencji: 13684

tel.: 667 009 220
e-mail: biuro@kamel.nieruchomosci.pl

ZADAJ PYTANIE

treść:
imie i nazwisko
telefon
e-mail
token
wpisz kod z obrazka

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

loading wysyłanie

WYDRUKUJ OFERTĘ