MENU NAWIGACYJNE

lokale  -  wynajem

agent prowadzący

Opole - Bliskie Zaodrze wyłączność
oferta nr:2343
lokalizacja:

Opole - Bliskie Zaodrze

metraż:50.70 m2
cena:2 800 PLN brutto/m-c

opis nieruchomości

księga wieczysta:jest
stan prawny:własność
liczba pokoi:2
piętro:parter
standard:podwyższony
stan:dobry
czas przekazania:od zaraz
         Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony w bardzo dobrym, ruchliwym miejscu na bliskim Zaodrzu w Opolu.
        Nadaje się zarówno na sklep (także spożywczy), punkt usługowy, jak i biuro, kancelarię.
Posiada on dużą witrynę i wejście od strony ulicy (bezpośrednio z chodnika dla pieszych), a od tyłu drugie wejście do dostawy towarów.
        Składa się z dużego salonu z witryną od strony ulicy oraz 3 pomieszczeń na zapleczu: magazynu (lub biura), pomieszczenia socjalnego (lub szatni) i WC. Całość zajmuje powierzchnię 50,7m2.
  Salon sprzedażowy ma wymiary : 4,30 x 7,50m.
W lokalu są 4 miejsca poboru i odprowadzenia wody: w WC, pomieszczeniu socjalnym, magazynowym i w głębi salonu sprzedażowego.
Lokal jest w dobrym stanie technicznym - ściany otynkowane i pomalowane, na podłogach kafle. Pomieszczenie WC wykafelkowane.
      Całkowity koszt najmu to: 2800zł (odstępne dla właściciela) + koszty eksploatacji (energia elektryczna, ogrzewanie, woda). Podatek od nieruchomości opłaca właściciel. W lokalu nie ma instalacji gazowej.
Kaucja w wysokości 1-miesięcznego odstępnego.
       Ze względu na swoje atrakcyjne położenie ( w otoczeniu sklepów różnych branży), może stanowić bardzo dobre miejsce do prowadzenia dochodowej działalności biznesowej).
     Lokal jest do wynajęcia od zaraz.

galeria

Opole - Bliskie Zaodrze Opole - Bliskie Zaodrze Opole - Bliskie Zaodrze Opole - Bliskie Zaodrze Opole - Bliskie Zaodrze Opole - Bliskie Zaodrze Opole - Bliskie Zaodrze Opole - Bliskie Zaodrze Opole - Bliskie Zaodrze

Dane o ofercie według informacji zgłaszającego mogą odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Oferta może podlegać zmianie i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych K.C.

« powrót

Ewa Bierda
pod nadzorem licencji: 13684

tel.: 667 009 220
e-mail: biuro@kamel.nieruchomosci.pl

ZADAJ PYTANIE

treść:
imie i nazwisko
telefon
e-mail
token
wpisz kod z obrazka

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

loading wysyłanie

WYDRUKUJ OFERTĘ