MENU NAWIGACYJNE

mieszkania  -  sprzedaż

agent prowadzący

Opole - Dzielnica Górska
oferta nr:1767
lokalizacja:

Opole - Dzielnica Górska

metraż:33.00 m2
cena:140 000 PLN
4 242 PLN/m2

opis nieruchomości

księga wieczysta:jest
stan prawny:własność
liczba pokoi:2
liczba pięter:3
piętro:parter
standard:średni
stan:dobry
czas przekazania:od zaraz
wysokość czynszu:200 PLN
    Małe mieszkanko położone jest na parterze niskiego bloku w dzielnicy Górskiej. Składa się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną i WC oraz przedpokoju. Przynależy do niego także piwnica.

   W lokalu wstawiono nowe okna z PCV oraz drzwi zewnętrzne. na podłogach ułożono panele i kafle. Ściany pokryto tapetami. Łazienkę wykafelkowano, zainstalowano nowy grzejnik rurkowy. Przed kilku laty założono nową instalację CO (rurki plastikowe) wraz z grzejnikami panelowymi, a w kuchni - nowoczesny piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania.

   Czynsz wynosi zaledwie ok. 100zł/3 osoby + ok. 100zł fundusz remontowy (związany z kredytem na ocieplenie budynku). Blok jest ocieplony, otoczony zielenią, położony w spokojnym miejscu, oddalony od głównych ulic.

   Doskonałe miejsce dla osoby starszej lub młodej pary!
POLECAM
SUPER CENA!!!

  

galeria

Opole - Dzielnica Górska Opole - Dzielnica Górska Opole - Dzielnica Górska Opole - Dzielnica Górska Opole - Dzielnica Górska Opole - Dzielnica Górska Opole - Dzielnica Górska Opole - Dzielnica Górska Opole - Dzielnica Górska

Dane o ofercie według informacji zgłaszającego mogą odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Oferta może podlegać zmianie i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych K.C.

« powrót

Ewa Bierda
pod nadzorem licencji: 13684

tel.: 667 009 220
e-mail: biuro@kamel.nieruchomosci.pl

ZADAJ PYTANIE

treść:
imie i nazwisko
telefon
e-mail
token
wpisz kod z obrazka

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

loading wysyłanie

WYDRUKUJ OFERTĘ