MENU NAWIGACYJNE

mieszkania  -  sprzedaż

agent prowadzący

Opole - Centrum - Na Kancelarię
oferta nr:1649
lokalizacja:

Opole - Centrum - Na Kancelarię

metraż:80.00 m2
cena:360 000 PLN
4 500 PLN/m2

opis nieruchomości

księga wieczysta:jest
stan prawny:własność
liczba pokoi:3
liczba pięter:3
piętro:1
standard:podwyższony
stan:dobry
czas przekazania:do miesiąca
wysokość czynszu:376 PLN
 Mieszkanie IDEALNE na biuro lub kancelarię (zwłaszcza prawną) - ze względu na bliskość SĄDU OKRĘGOWEGO. 
Lokal położony jest na 1. piętrze stylowej kamienicy w ścisłym centrum Opola niedaleko placu Daszyńskiego. Składa się z 3 nieprzechodnich pokoi, dużej kuchni, obszernego przedpokoju, łazienki z kabiną prysznicową i oddzielnego WC oraz dużego pomieszczenia gospodarczego z oknem (wejście z kuchni).

Dwa pokoje położone są od ulicy i połączone ze sobą dodatkowymi drzwiami, a kuchnia i jeden z pokoi od podwórza.
Wszystkie okna w lokalu są nowe - plastikowe, przy czym 2 wielkie okna od frontu mają formę i styl zgodne z wystrojem elewacji frontowej kamienicy. Wszystkie drzwi wewnętrzne zachowano w ich oryginalnym kształcie i wielkości (w dobrym stanie), wstawiono tylko nowe antywłamaniowe drzwi zewnętrzne.
Ściany w pomieszczeniach są tynkowane i malowane, a w przedpokoju wyłożone panelami korkowymi. Na oryginalnych drewnianych i parkietowych podłogach ułożono panele.
Łazienkę i oddzielne pomieszczenie WC wykafelkowano.

       Wykonano nową instalację elektryczną (na 2 taryfy opłat) i zainstalowano piece grzewcze akumulacyjne do ogrzewania pomieszczeń wraz z regulatorem sterującym. Istnieje także możliwość podłączenia grzejników elektrycznych konwekcyjnych (jeden taki ogrzewa obecnie przedpokój). Można też zmienić ogrzewanie na centralne zasilane piecem gazowym (wówczas należy położyć całą instalację CO).
Do mieszkania prowadzą drzwi zewnętrzne z małego wstępnego przedpokoju wspólnego z jednym sąsiadem i odgrodzonego od klatki schodowej pięknymi dwuskrzydłowymi oszklonymi  drzwiami.
 Klatka schodowa jest częściowo odnowiona, a wejście do niej prowadzi ze stylowej i odnowionej bramy przejazdowej na podwórze, zamykanej od frontu. Na parterze budynku mieszczą się sklepy i punkty usługowe. Na podwórzu za domem właściciele tego mieszkania maja przydzielone jedno miejsce parkingowe (na zasadzie umowy między lokatorami, podwórze nie jest gruntem przynależnym do kamienicy).
Obecnie właściciele mieszkań starają się o wykup gruntu pod budynkiem od Urzędu Miasta.

Budynek ma nowy dach, ocieploną i nową elewację od podwórza, odnowioną bramę przejazdową, przewidywane są dalsze remonty.

   Doskonałe (ze względu na rozkład pomieszczeń i położenie) - na kancelarię prawną lub notarialną - w pobliżu znajduje się większość kancelarii notarialnych w mieście.

POLECAM - atrakcyjna cena!!!

galeria

Opole - Centrum - Na Kancelarię Opole - Centrum - Na Kancelarię Opole - Centrum - Na Kancelarię Opole - Centrum - Na Kancelarię Opole - Centrum - Na Kancelarię Opole - Centrum - Na Kancelarię Opole - Centrum - Na Kancelarię Opole - Centrum - Na Kancelarię Opole - Centrum - Na Kancelarię Opole - Centrum - Na Kancelarię Opole - Centrum - Na Kancelarię Opole - Centrum - Na Kancelarię Opole - Centrum - Na Kancelarię

Dane o ofercie według informacji zgłaszającego mogą odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Oferta może podlegać zmianie i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych K.C.

« powrót

Ewa Bierda
pod nadzorem licencji: 13684

tel.: 667 009 220
e-mail: biuro@kamel.nieruchomosci.pl

ZADAJ PYTANIE

treść:
imie i nazwisko
telefon
e-mail
token
wpisz kod z obrazka

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

loading wysyłanie

WYDRUKUJ OFERTĘ