MENU NAWIGACYJNE

domy  -  sprzedaż

agent prowadzący

Kietrz - okolice wyłączność
oferta nr:2336
lokalizacja:

Kietrz - okolice

metraż:71.00 m2
cena:190 000 PLN
2 676 PLN/m2

opis nieruchomości

księga wieczysta:jest
stan prawny:własność
liczba pokoi:3
powierzchnia działki:22.00 ar 
standard:podwyższony
stan:bardzo dobry
czas przekazania:od zaraz

Do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z możliwością adaptacji poddasza.

W skład pomieszczeń użytkowych parteru wchodzą: trzy pokoje, holl, łazienka, przestronna kuchnia, oraz ganek ze spiżarką. W holu istnieje możliwość wykonania schodów łączących parter z poddaszem i uzyskania w ten sposób dodatkowych pomieszczeń.

Stan techniczny: bardzo dobry. Budynek po generalnym remoncie w latach 2014-2016. Wymieniono dach, wykonano termomodernizację budynku mieszkalnego. Wszystkie instalacje nowe. Okna PCV. Drzwi zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne - wymienione. Na podłogach pokoi - panele, w kuchni i łazience - kafelki. Na ścianach: gładzie i tynki strukturalne. Piec wymieniony w 2015 roku.

Istnieje możliwość wstawienia drzwi balkonowych z wyjściem na taras.

​Umeblowanie: Istnieje możliwość pozostawienia całego umeblowania wraz ze sprzętami AGD kuchni i łazienki w cenie mieszkania. Większość sprzętów jest nowe i na gwarancji.

Działka: w pełni ogrodzona, podjazd wybrukowany.

Na posesji poza budynkiem mieszkalnym znajduje się garaż - z płyt OSB, oraz wiata gospodarcza.

Ogród urządzony. Wyodrębniono: ogródek warzywny ok. 3 arów, drzewka owocowe, krzewy i kwiaty.

Lokalizacja. Miejscowość zlokalizowana około 10 km od Kietrza, przy granicy z Czechami. Około 25 km do Raciborza.

W miejscowości znajduje się kościół, sklep, przedszkole, żłobek. Do szkoły dzieci wożone są autobusem szkolnym do miejscowości sąsiednich.

Zapraszam na prezentację.galeria

Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice Kietrz - okolice

Dane o ofercie według informacji zgłaszającego mogą odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Oferta może podlegać zmianie i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych K.C.

« powrót

Joanna Słowik-Świniarska
licencja: 6356

tel.: 602 737 900
e-mail: raciborz@kamel.nieruchomosci.pl
Mój stan

ZADAJ PYTANIE

treść:
imie i nazwisko
telefon
e-mail
token
wpisz kod z obrazka

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

loading wysyłanie

WYDRUKUJ OFERTĘ